צימרים בים המלח


להרגיש על גג העולם דווקא במקום הכי נמוך בעולם


ים המלח, המקום הכי נמוך בעולם. הוא מקום אטרקטיבי ומיוחד לנפוש בו.
יש משהו בשלווה וברוגע שהמקום מאפשר שקשה למצוא במקום אחר.

ים המלח נכנס למקום של כבוד ברשימה של פלאי תבל. ולא בכדי, המקום הוא מקום מיוחד וקסום. איננו דומה לשום נוף שאנחנו מכירים ממקומות אחרים.

תכונות אלו הפכו אותו לאחד ממוקדי הנופש האטרקטיביים. ניתן לראות שורה של מלונות שבהם ניתן ללון באזור. חשוב שתדעו כי קיימים גם צימרים בים המלח בנוסף למלונות הגדולים.

המלח מתוך הים

כאשר אנחנו חושבים על המילה ים, אנחנו רגילים לחשוב על גלים גבוהים, הליכה בחוף ים כשהחול הזהוב בין כפות רגלינו ולהשתכשך במימי הים, אולי אפילו גם להיתקל בדגים קטנים ולאסוף צדפים.

כל עולם המושגים הזה איננו מתקיים בים המלח. זהו ים מסוג אחר. אל הים הזה באים בשביל לנוח ולהירגע. בגלל ריכוז המלח העצום שבים זה, הים עומד רגוע ושליו. ניתן לצוף בו ולשחות מעט. זהו לא ים שמיועד לגלישה או שחיה. רצוי גם לא להכניס את הפנים לתוך המים.

צימרים בים המלח

תכונה חשובה נוספת באזור ים המלח המושכת אליה תיירות מרובה, היא יתרונותיו הבריאותיים של אדמת ים המלח והאוויר שבה. רופאי עור רבים ממליצים לאנשים עם מגוון בעיות עור כגון פסוריאזיס וכדומה להגיע לים המלח לטבול בו ולהימרח באדמה רוויית המינרלים שיש שם. גם האוויר מאד בריא ונקי במיוחד לסובלים מבעיות נשימה כמו אסטמה.

היתרונות הבריאותיים, יחד עם הנוף הייחודי והקסום הופכים את ים המלח ליעד מבוקש ביותר.

מדבר בסביבת ים המלח

האזור כולו עם נוף מדברי קסום וקיימים בו צימרים מומלצים רבים. ישנם צימרים בדרום שאפשר לשלב בנסיעה או צימרים בערבה אם רוצים להמשיך את הטיול לשם. אבל אם אתם רוצים להתמקד באזור הספציפי הזה תוכלו למצוא צימרים בים המלח בשפע. צימרים מומלצים המתאימים לזוגות או משפחות.

התקשרו אלינו ונשמח להתאים לכם צימרים בים המלח. נדאג למצוא לכם צימר שינעים את זמנכם, ישדרג את החופשה שלכם ויהפוך אותה לבלתי נשכחת.

ים המלח