צימרים בנגב


צימרים יוקרתיים בדרום הארץ

אם אתם מחפשים חופשה מסוג אחר, כזה שאתם לא ממש מכירים אתם חייבים להגיע לנגב. אתם שואלים: מה יש לנו לחפש במקום צחיח ויבש בלי ירוק בעיניים? ואנחנו עונים לכם שדווקא באזור הזה יש הרבה מה לראות והרבה מה להרגיש. הנגב הוא אזור שונה לחלוטין ממה שהכרתם עד כה. רובכם אני מניח היו פעם או פעמיים בצימרים בצפון ואתם יודעים שאת פניכם מקבלת אווירה פסטורלית, ירוקה ואוויר צלול. אתם גם יודעים שאת כל זה אתם לא תקבלו כשתגיעו לצימר בנגב אז למה להגיע?

דבר ראשון, שינוי אווירה! לא הגיע הזמן להתנסות בדברים חדשים? הרי ידוע שאם לא מתנסים אז אפשר רק להפסיד. אולי האווירה המדברית , שרגב גוררת עשרות אם לא מאות לקוחות לצימרים ולאורחנים בנגב, כן תתאים לכם?

כאמור, עשרות רבות של צימרים קמו במהלך השנים האחרונות ברחבי הנגב, אם זה בתוך קיבוצים ואם זה בתוך מושבים. האנשים שהקימו אותם הבינו את הפוטנציאל הגדול הגלום בתעשייה הזאת ובאפשרות למשוך גם לנגב מבקרים רבים המחפשים אווירה רומנטית, שהנגב מספקת או אווירה משפחתית שתאפשר יציאה לחופשה שכזאת.

לפני הכל כשאתם נתקלים במושג צימרים בנגב אתם חייבים לתת לו הזדמנות ולא ישר לדפדף לעמוד של צימרים בצפון. נכון שיותר נעים לעין לראות צבעים ירוקים וחיים על פני הצבעים החומים והצהובים המאפיינים את הנגב והדרום אבל אתם לא מגיעים לצימר כדי לבחון את הצבעים אלא כדי להנות ואם בעל צימר מספק לכם צימר חלומי ויוקרתי כזה שאפילו בצפון אתם לא תמיד תמצאו אז למה לכם להתעסק בדברים הקטנים, שאליהם אתם תתרגלו בכל מקרה ותבינו שצימרים בנגב הם צימרים ששווה להגיע אליהם גם אם הם נמצאים במקום פחות “סקסי” לטעמכם.

לפרטים נוספים ולהזמנת צימרים בנגב והדרום אתם מוזמנים לחייג לטלפון 072-3901177

צימרים בנגב