צימרים מומלצים בצפון


צימרים שאהבתם, צימרים שהיו רמה אחת מעל האחרים, עכשיו באתר פסטורלי

צימרים מומלצים בצפון
צימרים מומלצים בצפון

“צימרים מומלצים בצפון” , זה מה שתשמעו מרוב בעלי הצימרים כשתצלצלו להזמין חופשה זוגית או משפחתית בצימר שלו. אתם תשאלו על טיב המקום, על המחיר, על האטרקציות שבצימר ומסביבו, על האווירה הכללית, על המלצות שאולי הוא מחזיק מלקוחות שחוו את המקום והוא יענה לכם: “אנחנו נמצאים בצימרים המומלצים של הצפון בכמה וכמה אתרים והרשת מוצפת בפידבקים חיוביים עלינו”….

רוב בעלי הצימרים מתחזקים את הצימרים שלהם ושומרים עליהם כמו על הנכס הכי חשוב והכי יקר בחייהם.

כדי להמשיך ולמשוך לקוחות בעלי הצימרים חייבים לעמוד על המשמר ולחשוב מה יביא לצימר שלו לקוחות. איזה מהלך הוא צריך לעשות שייתן ערך מוסף לצימר שלו על צימרים אחרים בסביבתו.

הרי כולם יודעים שהצפון הוא ארץ הצימרים של המדינה, רוב הצימרים בישראל מרוכז בצפון המדינה וכמות הצימרים בכל ישוב פשוט עולה על גדותיו. ההצע גבוה במיוחד ולכן בעלי הבית לא שוקדים על השמרים ומחכים שיפול עליהם איזה לקוח אלא הם נוקטים בצעדים אקטיביים על מנת למשוך דווקא אליהם לקוחות ולא לצימר שליד.

בישובים רבים, במיוחד במושבים שברמת הגולן ומסביב לכנרת ישנם צימרים רבים על שטח קטן וישנם מצבים שבאותו הרחוב תמצאו צימר ליד צימר. השדרוג הוא מה שמביא לערך המוסף של הצימר על חשבון הצימר השכן.

כמובן שבשנים האחרונות בגלל המצב הכלכלי גם המחיר משחק תפקיד ואם עד לפני כמה שנים אנשים יצאו לחופשות בכל מחיר היום הם מעדיפים לבחון את המצב ולבחור בצימר זול יותר גם על חשבון נוחות ואבזור פחות יוקרתי.

מצד שני בעלי הצימרים שרוצים למשוך אליהם לקוחות משדרגים ומשדרגים וזה עולה כסף ואת הכסף הזה באופן טבעי הם רוצים להחזיר על ידי העלאת המחיר לאירוח במקום, אבל כמו שטענו קודם לכן, אנשים מחפשים היום זול יותר על חשבון יוקרה ולכן אנחנו נמצאים בשטח אפור שכזה שיכול להביא למצב שלקוחות פשוט לא יגיעו לצימרים בגלל המחיר.

מצב זה מצריך מבעלי הצימרים לספוג קצת את השדרוג לתקופה מסויימת ולהוריד את המחירים אחרת לקוחות לא יגיעו. בעוד שבעלי הצימרים ירגישו קצת לא בנוח שהם השקיעו את מיטב כספם אבל ההחזר על השיפוץ יתארך במעט בגלל הורדת המחירים, הלקוחות מצד שני יהנו מצימר יוקרתי ומשודרג במחירים נמוכים.

צימרים מומלצים בצפון צריך יותר מיד אחת כדי למנות, לדעתי האישית כמעט כל צימר וחצי בשקלול הכללי הוא מומלץ ובודדים מאוד הם הצימרים שאנשים לא יהנו בהם ולא ירצו לחזור אליהם.

התחרות הקשה אך ההוגנת בין בעלי הצימרים עושה רק טוב ללקוחות בטווח הקצר ולבעלי הצימרים בטווח הארוך. הרי זה די גאווה להיות “מומלץ” באתרי צימרים יוקרתיים ויותר מכך, זה גאווה שמשפחות וזוגות חוזרים אל אותו הצימר כמה וכמה פעמים. כך בונים מוניטין טוב ויוקרתי שיישמר לשנים הבאות ויביא את הפרנסה המיוחלת.

צימרים מומלצים בצפון עכשיו באתר פסטורלי. לפרטים: 072-3901177