בטן גב בצימר משלנו


חופש, רוצים לצאת עם המשפחה לבלות. קצת שינוי אווירה וצבירת חוויות משותפות וטובות. מצד שני כולם בחופש ואנחנו רוצים קצת אוירה משפחתית רגועה.

החופשות המשפחתיות הן סוגי החוויות הנצרבות בתודעה שלנו ומאפשרות לנו להתרפק על רגעי הביחד המהנים שהיו בה. ישנם כל מיני סוגי צימרים שאליהם ניתן ללכת בשביל ליהנות מהחופשה עד הסוף.

לא תמיד יש חשק לצאת מהצימר ולחפש אטרקציות בחוץ עם כל ההמון ושאר האנשים, מלבד העובדה שאם מדובר בתקופת הקיץ לא תמיד נרצה לצאת ולבלות יום שלם בחוץ.

צימרים עם בריכה
צימרים יוקרתיים כשר

צימרים עם בריכה עונים באופן מושלם על צרכים אלו. ניתן להישאר באזור הצימר מבלי שנצטרך להכניס את הילדים לאוטו ולחפש מקום שבו נוכל להשתכשך במים.

צימרים עם בריכה הם פינוק אמתי. קיים מבחר גדול של צימרים בצפון, בכל האזורים שרק תחשבו או תרצו להגיע אליהם. ישנם צימרים בנהריה או צימרים ברמת הגולן, אבל אין ספק שצימרים עם בריכה מהווים את הפינוק האולטימטיבי.

אם מדובר בחופשה זוגית ולא רק משפחתית תארו לכם כמה בריכה פרטית יכולה לשדרג את החופשה הרומנטית שלכם. אינכם צריכים להסתפק רק באופציה של ג’קוזי משותף יש לכם גם אפשרות לשחות יחד בפרטיות מרבית ובהנאה מושלמת בבריכה הצמודה לצימר. דמיינו לעצכם אתכם יוצאים מפתח חדר השינה והולכים לגינה בבגד ים לשחיית בוקר קצרה. יש יותר פסטורלי וחלומי מהסיטואציה הזאת?

ישנה גם אפשרות ללכת כמה משפחות יחד לקבוצת צימרים עם בריכה משותפת וליהנות מזמן רטוב ומהנה קרוב למקום הלינה.

צימרים בירושלים

צימרים עם בריכה לזוג ולמשפחה

אז בין אם אתם רק שניכם, או שיצאתם יחד לחופשה משפחתית, או  שאולי אתם קבוצת חברים שיצאו לנפוש יחד. צימר עם בריכה יספק את המענה המהנה והאטרקטיבי ביותר

כמובן שיש לבדוק טוב שהבריכה בצימר בטיחותית וסגורה מפני שיטוטי הילדים ברחבי החצר. רוב הצימרים בנויים כך שהחצר נעולה ואין אפשרות לגשת בלי מבוגר.

הרשו לנו לעזור לכם להביא את החופשה שלכם לשיא ההנאה והחוויה. צרו איתנו קשר ונתאים לכם צימר העונה על כל החלומות שלכם.